Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: lubelskie, mazowieckie
  • Miasto: Lublin, Warszawa

W obecnej chwili, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy finansowej, będącej jednym z leaderów w swojej branży poszukujemy osób na stanowisko:

Programista JAVA/GWT

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań aplikacji Webowych w technologii GWT
  • Poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
  • Implementacja wymagań biznesowych z użyciem technologii Webowych (GWT, JSP/JSF, J2EE)
  • Modelowanie przepływów sterowania w aplikacjach Webowych oraz ich implementacja w warstwie Front End i Middleware
  • Implementacja rozwiązań backendowych na potrzeby aplikacji Webowych (WebService, DAO, SQL, PLSQL)
  • Analiza wydajności aplikacji Webowych na serwerach aplikacyjnych (Weblogic, Tomcat)

Wymagania:

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technologii webowych (protokół http, certyfikaty, HTML/DHTML, CSS, JavaScript)
  • Praktyczna znajomość technologii i rozwiązań RIA (GWT / ExtGWT, Ajax)
  • Znajomość zagadnień i technologii/narzędzi integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP, Apache CXF)
  • Doświadczenie w programowaniu w JAVIE/J2EE
  • Znajomość: SQL, XML (XML-Schema, XSLT, SOAP, XPath itp.), GWT, JSP/Servlets/JSF/J2EE, HTTP, Spring, CSS znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość zagadnień kontenera servletów ( Weblogic, Tomcat)
  • Dobra znajomość baz danych (w szczególności Oracle DB), również tematyki tuningu bazy danych
  • Dobra znajomość innych produktów Oracle, w szczególności serwerów aplikacyjnych Weblogic
  • Znajomość narzędzi Maven2, Eclipse, Subversion, Enterprise Architect
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Informatyka
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Otwartość (kontakt z biznesem), kreatywność i zaangażowanie
  • Nastawienie na cel i realizację zadań

Klient oferuje:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego
  • Odpowiednio dobrany system szkoleń zapewniony w ramach programu rozwoju pracownika
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zespole specjalistów z pasją, zaangażowaniem i nastawieniem na realizacje celu