W obecnej chwili dla naszego Klienta  – spółki dostarczającej innowacyjne rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych, poszukujemy osoby na stanowisko:

 Programista  PHP

Nr ref.: JC/12/19/PHP/WWA

Zadania:

  • Realizowanie projektów webowych i rozwijanie aplikacji;
  • Zbieranie wymagań, proponowanie rozwiązań i testowanie aplikacji;
  • Utrzymywanie aplikacji i systemów (monitoring, naprawa błędów i optymalizacja);
  • Dbanie o współpracę i integrację między powierzonymi systemami;
  • Monitorowanie technologii internetowych i wykorzystywanie ich w bieżących projektach;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość języka PHP;
  • Znajomość języka SQL oraz silnika bazy danych MySQL;
  • Doświadczenie w tworzeniu frontów aplikacji webowych (HTML, CSS, Javascript, Ajax);
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej;

Mile widziane:

  • Znajomość Typo3;
  • Doświadczenie pracy z systemem kolejkowym np. RabbitMQ;

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy;
  • Praca w dogodnej lokalizacji (Wola);
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Owoce w biurze, dofinansowane śniadania;
  • 30 minutowe przerwy lunchowe wliczone w czas pracy;
  • Szereg benefitów (opieka medyczna, programy pracownicze, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, zniżki do kina i teatru);
  • Zajęcia sportowe w biurze;