Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: lubelskie, mazowieckie
  • Miasto: Warszawa, Lublin

Dla naszego Klienta, będącego jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista PL/SQL

Zadania:

  • Programowanie w języku PL/SQL;
  • Poszukiwanie rozwiązań spełniających wymagania biznesowe;
  • Implementacja wymagań biznesowych z wykorzystaniem PL/SQL;
  • Modelowanie struktur danych;
  • Optymalizacja zapytań SQL oraz PL/SQL;
  • Optymalizacja bazy danych oraz analiza wydajności;

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka PL/SQL;
  • Bardzo dobra znajomość baz danych PL/SQL;
  • Bardzo dobra znajomość Weblogic;
  • Dobra znajomość języka JAVA;
  • Mile widziana znajomość ADF, JSF, GWT;

Klient oferuje:

  • Udział w ciekawych projektach;
  • Możliwości rozwoju i szkolenia w zakresie nowych technologii;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną;