W obecnej chwili dla naszego klienta, międzynarodowej firmy software’owej tworzącej rozwiązania dla klientów z różnych sektorów (m.in. aeronautyki, bezpieczeństwa, telekomunikacji), poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Manager

Nr ref.: DB/PM/110918/WAW

Zadania:

  • Udział w projekcie z obszaru bezpieczeństwa;
  • Wsparcie klienta w definiowaniu wymagań oraz podczas szkoleń;
  • Współpraca z różnymi zainteresowanymi stronami, aby zintegrować wszystkie punkty widzenia i osiągnąć zarówno cele projektu, jak i cele firmy;
  • Przygotowywanie, przedstawianie i raportowanie postępów projektu, ryzyk i zidentyfikowanych problemów etc.;
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji za pomocą Technical English Writer;

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe magisterskie;
  • Uczestnictwo w projektach zakończonych pomyślnym wdrożeniem rozwiązań w ich pełnym cyklu życia;
  • Znajomość narzędzi: Redmine, MS Project.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z metodologią Agile / Scrum;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość Java oraz systemu Ubuntu Linux;
  • Dodatkowa informacja: Po zatrudnieniu kandydata przewidziana certyfikacja w kierunku PRINCE2 Practitioner Level.

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, szeroki pakiet szkoleń i ścieżek certyfikacyjnych, vouchery na posiłki);
  • Praca w dużych, międzynarodowych projektach dla prestiżowych agencji;
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającą dalszy rozwój zawodowy;