• Specjalizacja: Infrastruktura Utrzymanie systemów

W obecnej chwili dla naszego Klienta, jednego z wiodących integratorów IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Baz Danych

nr ref. GD/DBDes/06/17/WAW

Zadania:

  • Projektowanie, budowanie oraz utrzymanie wysokodostępnych rozwiązań bazodanowych;
  • Strojenie, optymalizacja oraz klastrowanie baz danych;
  • Wdrażanie rozwiązań, automatyzacja wdrożeń i utrzymanie baz danych;
  • Udział w licznych projektach realizowanych przez firmę;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i budowaniu wysokodostępnych rozwiązań bazodanowych;
  • Doświadczenie w administracji bazami danych;
  • Doświadczenie w strojeniu, optymalizacji oraz klastrowaniu baz danych;
  • Umiejętność projektowania fizycznego platform bazodanowych;
  • Bardzo dobra znajomość co najmniej 2 z wymienionych baz danych MySQL/Percona , PostreSQL, Oracle, MS SQL, DB2);
  • Znajomość notacji UML i narzędzia Enterprise Architect;
  • Mile widziane doświadczenie z ElasticSearch i Docker;
  • Praktyczna znajomość języka bash, SQL oraz narzędzi SVN, Git;
  • Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru Webservisów, SOAP, XML/XSD, Schematron;

Klient oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia i elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus benefity;
  • Możliwość stabilnego rozwoju zawodowego wewnątrz firmy;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;