• Specjalizacja: Infrastruktura Rozwój oprogramowania

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy software’owej specjalizującej się w obszarze integracji systemów i będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Systemów Bezpieczeństwa

Numer referencyjny: MJ/SEC/WAW/717

Zadania:

  • Tworzenie architektury rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa z uwzględnieniem norm prawnych oraz ISO
  • Projektowanie rozwiązań PKI
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej z zakresu bezpieczeństwa
  • Projektowanie i wdrażanie złożonych aplikacji webowych
  • Tworzenie projektów z wykorzystaniem UML

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie wyższego wykształcenia
  • Znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa systemów, ochrony danych osobowych oraz przetwarzania danych niejawnych
  • Doświadczenie w pracy przy projektowaniu i wdrażaniu systemów PKI
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji pisanych w Java na platformę JEE oraz systemów baz danych
  • Znajomość: IPS/IDS, zagadnień dotyczących elektronicznego podpisu, UML, Enterprise Architect, Java, GIT/SVN, Web Services

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – różne formy zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca przy dużych i ciekawych projektach oraz dalszy rozwój zawodowy