W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej

tworzącej rozwiązania dla największych instytucji finansowych,

poszukujemy osoby na stanowisko:

QA Analyst

                                                                                                             Nr ref.: PM/11/20/WAW/QA

Zadania:

  • Udział w projektach rozwoju oprogramowania dla sektora finansowego;
  • Tworzenie scenariuszy testowych i egzekucja testów manualnych (funkcjonalne, UAT);
  • Udział w procesie definiowania i doprecyzowania wymagań dla nowych funkcjonalności i nowych produktów;
  • Udział w procesie dokumentowania wymagań;
  • Współpraca w Product Ownerami przy rozwoju produktu spełniającego oczekiwania użytkowników końcowych;
  • Współpraca z zespołami developerskimi;

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (samodzielny specjalista);
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych oraz ich wersji na urządzenia mobilne;
  • Doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne ze względu na kontakt z Klientem;
  • Dobre rozumienie zagadnień dotyczących wymagań funkcjonalnych i nie funkcjonalnych;
  • Wiedza z obszaru nowoczesnych technologii stosowanych w rozwiązaniach softwareowych bazujących na systemach zintegrowanych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku anglojęzycznym;
  • Inicjatywa w działaniu;
  • Doświadczenie w pracy w projektach realizowanych w metodyce SCRUM będzie dodatkowym atutem;

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów;
  • Praca w dużych, międzynarodowych projektach w firmie tworzącej własne rozwiązania klasy premium;
  • Dogodna lokalizacja biura w centrum Warszawy i elastyczne godziny pracy;