Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej

specjalizującej się w tworzeniu zaawansowanych systemów dla branży gamingu,

poszukujemy osoby na stanowisko:

QA Engineer

Nr ref.: PM/08/2018/QAE/KRK

Zadania:

  • Kontrola jakości i doskonalenie procesów automatyzacyjnych
  • Określanie strategii testów, negocjacje z interesariuszami - komunikowanie zmian i rekomendacji
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim i menedżerami

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych w środowisku Agile
  • Umiejętność pisania skryptów wysokiej jakości
  • Doświadczenie w programowaniu w JavaScript i/lub Java
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium WebDriver)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript + webdriver.io / Nightwatch.js, React, microservices

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i ugruntowanej firmie – umowa o pracę lub b2b
  • Bardzo przyjazne środowisko pracy oraz miłą atmosferę
  • Możliwości rozwoju - konferencje informatyczne, szkolenia wewnętrzne itp.
  • Wyjazdy służbowe za granicę
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń