Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej,

tworzącej własne produkty w obszarze gaming industry,

poszukujemy osoby na stanowisko:

QA Engineer

nr ref. DB/2805/18/KRK

Zadania:

  • rozwój i utrzymanie testów automatycznych;
  • uczestnictwo przy pełnym procesie wytwarzania oprogramowania – dbałość o wysoką jakość rozwiązania;
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu Scrum'owego;
  • przygotowanie dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w testowaniu automatycznym aplikacji webowych;
  • doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji testów;
  • mile widziana znajomość frameworka Gatling lub innego (np. Selenium Web Driver, SoupUI, JMeter);
  • umiejętność pisania skryptów wysokiej jakości;
  • podstawowa znajomość SQL, Javy, HTML, Linuxa;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dobre umiejętności komunikacyjne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie);

Mile widziane:

  • certyfikat ISTQB/REQB;
  • doświadczenie z JIRA i Confluence;

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i ugruntowanej firmie – umowa o pracę lub b2b;
  • bardzo przyjazne i intelektualnie stymulujące środowisko pracy;
  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń;
  • prywatna opieka medyczna;
  • system świadczeń - karta Multisport;
  • samodzielny wybór narzędzi pracy;