W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FinTech, będącej światowym liderem w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Qlik Sense Developer

Nr ref.: PM/09/20/QS/WWA

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji, raportów oraz pulpitów z wielu źródeł danych przy pomocy narzędzia Qlik Sense;
  • Wdrażanie wizualnych raportów danych oraz tworzenie interaktywnych wizualizacji;
  • Modelowanie oraz optymalizacja danych;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Zapewnianie specjalistycznej wiedzy w zakresie dokumentacji, standardów procesowych, definicji szablonów dla FDS,TDS, planów testów, itp.;
  • Praca w zespole Scrum’owym.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy z narzędziami do wizualizacji danych (QlikSense lub QlikView);
  • Doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu narzędzi raportowych;
  • Znajomość języka zapytań SQL;
  • Mile widziane doświadczenie z bazami danych Oracle;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – codzienna komunikacja odbywa się właśnie w tym języku;
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem Big Data i chęć rozwoju w tym kierunku.

Klient oferuje:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Szkolenia i certyfikacje finansowane przez pracodawcę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Szereg benefitów tj. (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty multisport oraz zajęć językowych);
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie będącej światowym liderem w swojej branży.