W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Quality Enigineer

Zadania:

  • Odpowiedzialność za obszar zapewnienia jakości i kontroli jakości w zakresie dokumentacji projektowej i ofertowej zgodnie z ustalonymi standardami;
  • Zapewnienie jakości dokumentacji projektowej w zakresie projektów IT z obszaru aeronautyki, bezpieczeństwa oraz transportu;
  • Współpraca z innym zespołem w zakresie tworzenia ofert;
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów systemów kontroli jakości;
  • Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów (CMMI, SPICE) i pełnienie roli eksperta w tym procesie;
  • Wsparcie pracowników firmy we wdrożeniu systemów zarządzania jakością;
  • Współpraca z Managerem Jakości w zakresie wsparcia przy implementacji firmowej polityki jakości;

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy związanej z obszarem zapewnienia jakości;
  • Dobra znajomość obszaru oceny procesów (CMMI lub SPICE);
  • Znajomość normy ISO 9001;
  • Mile widziane doświadczenie w projektach IT związanych z obszarem aeronautyki i bezpieczeństwa;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w anglojęzycznym środowisku;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę z bogatym pakietem dodatkowych benefitów;
  • Możliwość pracy w dużych, prestiżowych, międzynarodowych projektach;
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy;