Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej będąca niekwestionowanym liderem w swojej branży i tworząca rozwiązania w obszarze sektora gier, poszukujemy osób na stanowisko:

R&D Java Developer

Lokalizacja: Kraków

Nr Ref: MJ/R&D/KR/618

Zadania:

  • Poszukiwanie nowych technologii
  • Proponowanie nowych rozwiązań jak i rozwój projektów PoC
  • Dostarczenie nowych, innowacyjnych rozwiązań do wewnętrznych platform z wykorzystaniem metodologii Scrum
  • Tworzenie integracji z istniejącymi systemami
  • Współpraca z innymi zespołami developerskimi
  • Praca z następującymi technologiami: Java8/JEE7, EJB, Spring (Boot2, Security, Data, Actuator, Cloud, AMQP), Netflix Feign, Web sockets, Discovery Services (Consul, Eureka, etc.), Grafana, Graphite, Prometheus, Dropwizard, Micrometer, Docker (Docket compose, Swarm), RabbitMQ, XMPP, Wildfly 9, MySQL/MariaDB, APM monitoring tools, ELK stack, Jenkins

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w Javie (rozwiązania webowe) – umiejętność projektowania nowych funkcjonalności/rozwiązań
  • Wykształcenie wyższe IT lub podobne kierunki
  • Bardzo dobra znajomość core Java, Hibernate ORM i zasad Clean Code
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym

  • Stabilną współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem swojego sektora
  • Praca w przyjaznym środowisku nastawionym na rozwój umiejętności technicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z roczną premią i pakietem benefitów – umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca w wygodnym biurze w ścisłym centrum Krakowa – możliwość pracy zdalnej w modelu 4+1
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy jak i rozwoju kompetencji technicznych