• Specjalizacja: SAP

W obecnej chwili dla naszego Klienta,

międzynarodowej firmy FinTech, dostawcy usług finansowych,

poszukujemy osoby na stanowisko:

SAP CRM Technical Consultant

nr ref.: DB/1503/19/STECH/WAW

Zadania:

  • projektowanie rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe, wdrożenie rozwiązań w systemie SAP CRM;
  • odpowiedzialność za koncepcję techniczną, projekt i udoskonalenia za pomocą narzędzi programistycznych SAP ABAP (-OO) i BSP / WebUI (BOL / GENIL);
  • odpowiedzialność za interfejsy SAP CRM do otaczających systemów SAP i non-SAP
  • doradztwo w kontekście integracji systemów, ocena koncepcji technicznych pod względem wykonalności technicznej;

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia praktycznego na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość SAP CRM i doświadczenie we wdrożeniu rozwiązań w systemie SAP CRM;
  • bardzo dobra znajomość ABAP (-OO) i BSP / WebUI (BOL / GENIL);
  • wysokie umiejętności analityczne, silne myślenie koncepcyjne, samodzielność w pracy, zorientowanie na zespół i otwarte nastawienie;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • bardzo dobra znajomość SAP CRM middleware i rozwoju interfejsu, doświadczenie z SAP UI5/Fiori

Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatna opieka medyczna;
  • stałe miesięczne dofinansowanie do np. dojazdów, posiłków;