• Specjalizacja: Infrastruktura

W obecnej chwili  dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FinTech, poszukujemy osoby na stanowisko:

Security Engineer

nr ref.: DB/1705/18/WAW

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań i funkcji bezpieczeństwa aplikacji webowych;
  • Określanie strategii aktualizacji urządzeń bezpieczeństwa aplikacji webowych;
  • Zarządzanie problemami, utrzymywanie relacji z vendorami;
  • Utrzymanie obecnej infrastruktury rozwiązań WAF i zapobieganie atakom DDoS;
  • Tworzenie / wdrażanie zasad WAF w celu ochrony aplikacji firmy;
  • Tworzenie i wdrażanie niestandardowych reguł ostrzegania, wyszukiwań, dashboardów;

Wymagania:

  • Ponad 2-letnie doświadczenie w pracy z firewallami aplikacyjnymi (WAF) takimi jak F5/Imperva/etc.;
  • Doświadczenie z aplikacjami internetowymi, frameworkami i protokołami;
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań do ograniczania zagrożeń DDoS;
  • Znajomość obszaru rozwiązań bezpieczeństwa sprzętowego np. Firewalle Checkpoint, IPS, Proxy Bluecoat (projektowanie, wdrażanie i obsługa);
  • Znajomość metod wykorzystywania aplikacji internetowych, takich jak Top 10 OWASP ;
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów i kodowaniu (bash, PowerShell, python itp.);
  • Duże doświadczenie i wiedza na temat narzędzi używanych do bezpieczeństwa aplikacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie;
  • Mile widziane doświadczenie z rozwiązaniami DLP;

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne i pakiet Multisport;
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy;