Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

Moorgate to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiskach specjalistyczne i wyższego szczebla w branży IT. Dostarczamy wysokiej jakości kandydatów dla naszych klientów z sektora IT, FMCG czy finansów. Dla naszego klienta z sektora gaming industry, poszukujemy osób na stanowisko:

Senior Front-end/Tech Lead Developer

Nr Ref.: MJ/Techlead/KR/917

Zadania:

  • Rozwój wewnętrznej platformy promocyjnej produktów naszego Klienta
  • Realny wpływ na dobór technologii używanych na projekcie oraz na kształt zespołu
  • Tworzenie architektury, projektowanie rozwiązania, implementacja oraz tworzenie bardzo dobrze zoptymalizowanego kodu jak i testowanie oraz release rozwiązania
  • Realizacja zadań w ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Programista Front-end
  • Mile widziane: doświadczenie jako Team/Tech Leader
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML/CSS
  • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji – GIT, etc.
  • Szeroka znajomość framework`ów MVC oraz RWD
  • Znajomość zasad OOP, Design Patterns oraz CleanCode
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie – UoP lub B2B
  • Praca w przyjaznym środowisku nastawionym na rozwój oraz innowacyjne rozwiązania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Wygodne biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • Możliwości dalszego rozwoju w strukturach firmy