Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

Obecnie dla jednego z naszych Klientów,

międzynarodowej firmy software’owej tworzącej własne produkty w obszarze gaming industry,

poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Java Developer

Nr ref.: DB/Java/1212/17/KRK

Zadania:

  • uczestnictwo w rozwijaniu aplikacji backoffice'owej służącej do rozliczeń transakcyjnych;
  • definiowanie i automatyzowanie nowych procesów;
  • współpraca z innymi członkami zespołu, który sprzyja wymianie wiedzy technicznej oraz tworzeniu innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań;
  • praca z następującymi technologiami: JEE 7/8, Docker (Wildfly9, MariaDB/MySQL), CI/CD, Jenkins, Elastic Search, Logstash, Kibana, Graphite;
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie jako Java Developer;
  • bardzo dobra znajomość Java 8, JEE 7;
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym i wzorach projektowych;
  • analityczny sposób myślenia i logiczne podejście do rozwiązywania problemów;
  • wiedza z zakresu SQL, relacyjnych baz danych, CleanCode, OOP, Design Patterns, Unit Tests;
  • znajomość narzędzia do monitorowania m.in. APM, Elastic Search, Logstash, Kibana, Graphite;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • mile widziana znajomość Jenkins i skryptów Bash;

  • stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • praca w przyjaznym środowisku skupionym na rozwoju umiejętności technicznych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów;
  • praca w nowoczesnym i wygodnym biurze w samym centrum Krakowa;