W obecnej chwili dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior JavaScript Developer

Nr ref. GD /JS/07/WAW

Zadania:

  • projektowanie i rozwój frontendu aplikacji
  • uczestniczenie w pracach związanych z tworzeniem architektury nowo tworzonego rozwiązania
  • uczestniczenie w tworzeniu nowej wersji aplikacji i pełnienia roli eksperta w swoim obszarze technicznym
  • wsparcie dla mniej doświadczonych członków zespołu front-endowego

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Kilkuletnie komercyjne doświadczenie z JavaScript i znajomość biblioteki AngularJS
  • Doświadczenie w pracy w dużych komercyjnych projektach
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dużej skali
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Inicjatywa w działaniu

Klient oferuje:

  • Ciekawą prace w tworzeniu nowej wersji produktu
  • Udział w projekcie na etapie ustaleń dotyczących architektury i wyboru narzędzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę u jednego z leaderów w swojej branży, którego produkty wykorzystywane są przez wiodące instytucje finansowe na świecie
  • Pakiet benefitów