Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna, mazowieckie

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwareowej, będącej producentem rozwiązań dla sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Service Manager

Nr ref.: GD/03/22/SLM/WAW

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem DevOps Inżynierów;
  • Zapewnienie dostępności usług i ich dostarczania zgodnie z oczekiwaniami w tym zarządzanie obszarem związanym z:
  • - przygotowaniem rozwiązań dla Klientów;
  • - zapewnieniem środowisk testowych;
  • - zapewnieniem wyników testów automatycznych;
  • - integracją zmian dostarczanych przez zespoły developerskie do wersji głównej;
  • - wykonywaniem testów wydajnościowych;
  • Utrzymanie systemów budowy oprogramowania;
  • Monitoring usług, reagowanie na sytuacje kryzysowe i ograniczanie negatywnego wpływu tych incydentów na Klienta wewnętrznego lub zewnętrznego;
  • Usprawnianie procesu pod kontem kosztów, jakości czy satysfakcji Klienta;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku managerskim, w roli Project lub Service Managera;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Pozytywne nastawienie do pracy, otwartość oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność prowadzenia zespołu i umiejętności motywacyjne do współpracy pomiędzy różnymi zespołami w celu osiągnięcia wspólnego celu;
  • Bardzo dobra kompetencje komunikacyjne;
  • Zainteresowanie obszarem IT i znajomość procesów rozwoju oprogramowania, najlepszych praktyk oraz narzędzi;
  • Bardzo dobre zrozumienie obszaru ciągłej integracji i metodyk zwinnych;
  • Biegła znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku anglojęzycznym;

Mile widziane:

  • Mile widziana znajomości ITIL potwierdzona certyfikatami;
  • Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru związanego z JAVA, Groovy, Jenkins, Maven, Gradle, Linux, Oracle;

Klient oferuje:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w modelu hybrydowym po zakończeniu pandemii w wymiarze 60% pracy zdalnej:
  • Udział w wymagających projektach, których odbiorcami są największe banki w Europie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • Dodatkowa opieka medyczna;
  • Karta multisport;