W obecnej chwili dla naszego klienta, międzynarodowej firmy technologicznej oferującej swoje usługi, produkty oraz rozwiązania dla wielu różnych branż oraz aktualnie realizującej projekt z obszaru Space poszukujemy:

Software Developer

Nr ref.: DB/1109/18/WAW

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój kompletnego rozwiązania bazodanowego;
  • Rozwój katalogów obiektów kosmicznych w oparciu o dane teleskopowe;
  • Tworzenie i utrzymanie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnych stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (IT, aeronautyka, fizyka i astronomia, lotnictwo i kosmonautyka lub pokrewne);
  • Doświadczenie w pracy z językiem Java (standalone applications);
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (preferowane MariaDB);
  • Znajomość systemu Linux;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość RabbitMQ oraz zainteresowanie dziedziną aeronautyki;

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, szeroki pakiet szkoleń i ścieżek certyfikacyjnych, vouchery na posiłki);
  • Praca w dużych, międzynarodowych projektach dla prestiżowych agencji;
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą,umożliwiającą dalszy rozwój zawodowy;