W obecnej chwili dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Software development engineer JAVA

Zadania:

  • Rozwój i weryfikacja oprogramowania SW
  • Uczestnictwo w technicznych spotkaniach z klientami – precyzowanie wymagań klienta
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie incydentów oprogramowania SW
  • Rozwój w kierunku zarządzania projektem

Wymagania:

  • Tytuł magistra z informatyki, telekomunikacji, itp.
  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania w języku Java oraz co najmniej podstawowa znajomość C, C++
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów
  • Możliwość pracy przy międzynarodowych projektach
  • Praca w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie umożliwiającej dalszy rozwój zawodowy