Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Software Engineer (C/C++, Matlab)

Nr ref.: MJ/Matlab/WAW/116

Zadania:

  • Tworzenie wydajnego kodu za pomocą języka C/C++, analiza fizycznych algorytmów
  • Prowadzenie testów jednostkowych
  • Projektowanie architektury oprogramowania oraz bibliotek w obszarze przemysłu kosmicznego
  • Integracja algorytmów w jeden uniwersalny system oraz prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Min. 1 rok doświadczenia komercyjnego w programowaniu przy użyciu C/C++
  • Mile widziana znajomość Matlaba oraz implementacji algorytmów

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca w dużych, międzynarodowych projektach
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającej dalszy rozwój zawodowy