Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna
  • Miasto: Lublin

Dla jednego z naszych Klientów, będącego międzynarodową firmą software’ową, tworzącą rozwiązania głównie dla sektora finansowego, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Software Engineer (R&D)

Nr ref.: PM/07/21/SEPZ

Zadania:

  • Tworzenie skalowalnych aplikacji w obszarze rozwiązań płatniczych
  • Projektowanie oraz budowa stack’u technologicznego
  • Rozwiązywanie problematycznych kwestii
  • Prowadzenie badań pod kątem wprowadzania nowych funkcji oraz technologii, w celu opracowania zaawansowanych aplikacji
  • Raportowanie postępów

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w roli .Net Developera
  • Biegła znajomość platformy .Net Core/.Net Framework
  • Doświadczenie z frameworkiem AngularJS
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL
  • Praktyczne doświadczenie z Microsoft Visual Studio
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność tworzenia serwisów REST’owych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Atlassian Suite (Confluence, JIRA, BitBucket)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie z: Docker, Kubernetes , Cloud (Azure) experience , Jenkins

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w 100% zdalnie