• Specjalizacja: Utrzymanie systemów

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT, tworzącej rozwiązania w obszarze bankowości i będącej jednym z liderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Linux Administrator

Nr ref: MJ/ADMIN/WAW/218

Zadania:

  • Zarządzanie systemem Linux
  • Administracja Storage – IBM SAN
  • Instalacja i konfigurowanie software’u i hardware’u
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową – VPN, firewall, zewnętrzne połączenia
  • Zarządzanie środowiskiem wirtualnym
  • Wsparcie innych działów w ramach prac projektowych
  • Zarządzanie narzędziami wspierające procesy biznesowe, np. Jira
  • Wstępna selekcja dostawców usług i sprzętu
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe IT lub kierunki pokrewne
  • Kilkuletnie doświadczenie w roli administratora Linux
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących zarządzanie systemami Linux (RedHat, Ubuntu)
  • Doświadczenie w routingu
  • Znajomość instalacji i zarządzania serwerami aplikacyjnymi – IBM Websphere
  • Doświadczenie w administracji bazami Oracle

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę – w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy na wymagających, dużych i międzynarodowych projektach – możliwość zapoznania się z zagadnieniami w obszarze Security
  • Korzystanie z najnowszych technologii w codziennej pracy i możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Pensję podstawą z roczną premią oraz pakietem benefitów
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, który dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą