W obecnej chwili dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy IT, poszukujemy osób na stanowisko:

Talend ETL developer

Nr ref.: DB/1812/18/ETL/WAW

Zadania:

  • M.in. udział w projekcie dot. stworzenia dużego rozwiązania analitycznego dla jednej z globalnych firmy;
  • Projektowanie i prowadzenie developmentu procesów ETL;
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim;
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej;
  • W przypadku doświadczonych kandydatów rola architekta i stworzenie całej architektury przetwarzania danych w Talend;

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu procesów ETL;
  • Min. 1 rok doświadczenia w technologii Talend Data Fabric/Data Quality/podobne;
  • Doświadczenie w pracy z dużymi hurtowniami danych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność samodzielnej pracy w zespole;

Mile widziane:

  • Doświadczenie z kilkoma z wymienionych technologii: HDInsight, Hive, Azure - Azure Data Lake Storage, Azure SQL DB / DW, Microsoft SQL Server, Microsoft SSIS, SSRS;

  • Długoterminową współpracę - pierwsze zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (rok), kolejno UoP;
  • Udział w ciekawych, różnorodnych projektach;
  • Prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową;
  • Możliwość pracy zdalnej 2-3x w tygodniu;
  • Pracę w otwartej i sympatycznej atmosferze;