W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy softwareowej, producenta rozwiązań dla sektora bankowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Team Leader Zespołu DevOps

Nr ref. GD/10/22_TLDOP

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem 7-9 Inżynierów DevOps;
  • Praca z zespołem, który pracuje z technologiami takimi jak Linux, Kubernetes, Docker, Maven, Gradle, Git, Nexus, Java 8, Groovy, Ansible, Oracle, JMeter, Openshift, Azure, AWS;
  • Utrzymanie i rozwój infrastruktury firmy;

Wymagania:

  • Poczucie odpowiedzialności i własności danego obszaru, skoncentrowanie na Kliencie i dbanie o szczegóły;
  • Dobre zrozumienie procesu rozwoju oprogramowania włączając w to buildy, testy i monitoring środowisk;
  • Rozumienie obszaru DevOps;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku leaderskim;
  • Znajomość technologii i procesów stosowanych przez zespół DevOpsowy;
  • Mile widziane doświadczenie w roli DevOpsa, ale nie jest to element wymagany;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Udział w Interesujących i pełnych wyzwań projektach w sektorze finansowym;
  • Przyjazne, stabilne i niekorporacyjne środowisko;
  • Work-life balance;
  • Możliwości rozwoju oraz indywidualny plan szkoleniowy;
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę (jedyna możliwa forma współpracy);
  • Praca w modelu hybrydowym (2 dniu w tygodniu w biurze ustalone wspólnie z zespołem);