W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej, producenta rozwiązań dla sektora bankowego, poszukujemy osoby ma stanowisko:

Tech Leader

Nr ref.: PM/10/20/TL/WWA

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem programistycznym (do 10 osób)
  • Nadzór nad realizacją projektu oraz podejmowanie działań mających na celu naprawę pojawiających się błędów
  • Zbieranie wymagań oraz ich objaśnianie
  • Przeprowadzanie przeglądów kodu
  • Branie udziału w wideokonferencjach z interesariuszami
  • Identyfikowanie oraz ograniczanie ryzyka

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku technicznym (preferowana informatyka)
  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na stanowiskach IT
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem programistycznym
  • Dobrze ugruntowana wiedza techniczna z zakresu programowania (Java, Spring), umożliwiająca prowadzenie merytorycznych dyskusji z developerami na temat tworzonych rozwiązań
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Poczucie odpowiedzialności za prace zespołu projektowego
  • Zdolność do zwięzłego prezentowania statusu projektu kadrze kierowniczej
  • Zainteresowanie informatyką, znajomość procesów tworzenia oprogramowania, najlepszych praktyk, technik i narzędzi
  • Orientacja na Klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość technologii / narzędzi: Hibernate, JSF, jQuery, Bootstrap, Maven, GIT

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet benefitów
  • Wykorzystywanie nowych technologii w codziennej pracy
  • Pracę w dużych, międzynarodowych projektach w firmie tworzącej własne rozwiązania klasy premium