Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: lubelskie
  • Miasto: Lublin

W obecnej chwili dla naszego Klienta,  firmy softwareowej będącej jednym z leaderów w swoim sektorze,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester automatyczny

Nr ref. MM/TA/1117/LBN/

Zadania:

  • rozwój i utrzymanie testów automatycznych;
  • wykonywanie testów funkcjonalności oraz integracyjnych;
  • praca w projekcie z obszaru systemów telekomunikacyjnych;
  • współpraca z innymi członkami zespołu Scrum'owego;

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku testera;
  • doświadczenie w testach automatycznych;
  • umiejętność pisania skryptów do automatyzacji (preferowana znajomość Java);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie);

Mile widziane:

  • certyfikat ISTQB/CAT;
  • doświadczenie w pracy z VOIP

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i ugruntowanej firmie – umowa o pracę lub b2b;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę Multisport;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • elastyczne godziny pracy;