W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej, producenta rozwiązań dla sektora bankowego, poszukujemy osoby ma stanowisko:

Tester Manualny

Nr ref. GD/TM/11/20/WAW

Zadania:

  • Przygotowywanie planów testów i scenariuszy testowych zgodnie z wymaganiami projektowymi;
  • Analiza wpływu zmian w celu oceny ryzyka regresji i minimalizowanie tego ryzyka z pomocą odpowiednich testów;
  • Wykonywanie testów z perspektywy użytkownika końcowego;
  • Wsparcie procesu wyjaśniania wymagań funkcjonalnych;
  • Dokumentowanie wyników testów;
  • Aktualizowanie dokumentacji funkcjonalnej;
  • Wsparcie zespołu projektowego;

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych;
  • Wykształcenie wyższe, preferowanie wykształcenie IT lub pokrewne;
  • Umiejętności analityczne i poczucie odpowiedzialności za część projektu, którego będzie dotyczyć praca;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Otwartość i pozytywne nastawienie;
  • Mile widziana znajomość Jira, Confluence, Jenkins, XRay;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego;

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet benefitów;
  • Wykorzystywanie nowych technologii w codziennej pracy;
  • Pracę w dużych, międzynarodowych projektach w firmie tworzącej własne rozwiązania klasy premium;