Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna

W chwili obecnej, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej tworzącej  rozwiązania m.in. dla branży wydawniczej, prawniczej oraz opieki zdrowotnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

UX/UI Designer

Nr ref.: PM/02/21/UXUI/ZDL

Zadania:

  • Udział w tworzeniu rozbudowanej platformy produktowej, zintegrowanej z platformami badawczymi
  • Przekładanie wymagań produktowych na wymagania projektowe, tworzenie portfolio produktów dla działu prawnego i regulacyjnego, wdrażanie swoich pomysłów
  • Inicjowanie rozwoju nowych komponentów w systemie do projektowania
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu UX, programistami oraz interesariuszami
  • Praca w zespole Scrum’owym

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej z zakresu projektowania graficznego lub kierunków pokrewnych
  • Praktyczne doświadczenie z systemami do projektowania oraz umiejętność tworzenia wzorców UX
  • Znajomość oprogramowania do projektowania, takiego jak Sketch, InVision, Abstract i Adobe Creative Suite
  • Podstawowa wiedza z zakresu HTML 5 oraz CSS 3
  • Portfolio online
  • Znajomość zasad Lean Product oraz Lean UX
  • Dobrze ugruntowana wiedza z zakresu typografii, koloru, zasad projektowania layout’u
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – praca w zespole międzynarodowym

Mile widziane:

  • Posiadanie udokumentowanych prac projektowych dla rozbudowanych aplikacji webowych będzie dużym plusem

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowym zespole specjalistów
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 100%
  • Szereg benefitów (Karta Multisport, opieka medyczna, karta lunchowa)