Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna
  • Miasto: Lublin

Dla jednego z naszych Klientów, będącego międzynarodową firmą software’ową, tworzącą rozwiązania głównie dla sektora finansowego, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Web Developer

Nr ref.: PM/08/21/WDR

Zadania:

  • Tworzenie powłoki aplikacji i powiązanych mikrofrontendów
  • Udział we wszystkich fazach cyklu życia oprogramowania, od inżynierii wymagań, projektowania, wdrażania po testowanie i konserwację
  • Podejmowanie decyzji dotyczących architektury systemu
  • Koordynacja z ekspertami UX
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami projektowymi oraz technicznym product managementem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku informatycznym bądź pokrewnym
  • Doświadczenie w rozwoju złożonych systemów oprogramowania rozproszonego w środowisku podobnym do chmury opartej na Linux'ie
  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w pracy z React oraz TypeScript
  • Szczegółowa znajomość architektury oprogramowania frontendowego i programowania reaktywnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Python, WebRTC, Cassandra, RabbitMQ, Kubernetes i OpenStack, SIP i IMS (IP Multimedia Subsystem)

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w 100% zdalnie